П`ятниця, 26.04.2024, 10:12

Головна » 2015 » Січень » 29 » Вшанування пам'яті Анатолія Бузуляка
Вшанування пам'яті Анатолія Бузуляка

Герої не вмирають!

Жорстока війна на сході України залишила вічний біль для жителів села Іванівки Кіровоградського району, адже вони втратили одного з кращих своїх односельчан, побратима, патріота, який віддав за свою країну найдорожче – життя.

29 січня 2015 року в стінах Іванівського НВК усі присутні вшановували пам'ять загиблого в зоні АТО героя Анатолія Віталійовича Бузуляка, сержанта Збройних Сил України, заступника командира групи спеціального призначення, командира відділення…

Минуло вже півроку з тієї фатальної дати… 29 липня 2014 року під містом Сніжне Донецької області при виконанні військового обов’язку загинув Антолій Бузуляк. Віддати шану та згадати веселого й щирого парубка мали змогу односельчани, учні та вчителі НВК.

Добрим та ласкавим назавжди запам′ятала Тошу вихователька дитячого садочка Катерина Халмедова. Старанним та наполегливим залишився він для вчителів, які колись щороку нагороджували його Похвальними листами за високі досягнення в навчанні, спорті та художній самодіяльності. Адже колись Анатолій з щасливою посмішкою випускника на устах покидав стіни рідної Іванівської школи. Щирим, відданим, чесним, завжди готовим прийти на допомогу був, є та завжди буде він для друзів та однокласників. Невичерпним горем та невиправною втратою є смерть дитини для матері, якій вже ніколи не загоїти рани від болю. Спогадами про сина поділилася Галина Дмитрівна. 14 червня 2014 року Анатолій Віталійович Бузуляк нагороджений нагрудним знаком “За воїнську доблесть”, Указом президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Схиляємо голови перед подвигом Анатолія, який віддав своє життя заради майбутнього України. Ми пам’ятаємо, яку ціну заплатив Герой за мир, спокій та єдність нашої землі. Вічна пам'ять Герою!

Переглядів: 732 | Додав: glorikum | Рейтинг: 2.0/1
«  Січень 2015  »